راه های دسترسی و اطلاعات بازدیدی آکواریوم اصفهان

 آدرس: اصفهان، خیابان الفت، پارک جنگلی ناژوان، آکواریوم اصفهان. زمان بازدید همه روزه از ساعت نه تا هفت بعد از ظهر که در روزهای نوروز تا ساعت ده پذیرای مراجعه کنندگان است. هزینه بازدید برای کودکان بیست هزار تومان و برای بزرگسالان بیست و پنج هزار تومان است. با اسکان گرفتن در نزدیکی این پارک میتوانید در هزینه های پارکینگ و غیره صرفه جویی کنید. شما میتوانید در این مناطق منزل مبله در اصفهان، خانه برای کرایه روزانه در اصفهان، مسافرخانه ارزان در اصفهان و غیره را به راحتی پیدا کنید.

بازدید گروهی
جهت انجام بازدید های گروهی مانند دانش آموزی، دانشجویی وغیره با روابط عمومی مجموعه با شماره تماس بگیرید. درصورت عدم هماهنگی و صدور وقت قبلی آکواریوم از پذیرفتن گروه ها با ارائه تخفیف معذور است.
آشنایی با ساختار و سازنده آکواریوم اصفهان
این پروژه شاخص به صورت مشارکتی با یک شرکت ترکیه ای به نام شرکت اوشن آکواریوم انجام شده که جزو ده شرکت برتر دنیاست و کارنامه درخشانی در این زمینه دارد. آکواریوم اصفهان در نوع خود منحصر به فرد است و همسو با استانداردهای جهانی می باشد. برای ساخت این آکواریوم بالغ بر سی و پنج هزار متر مکعب خاکبرداری و پی کنی شده و بتن ریزی آن بیش از هشت هزار متر مکعب و میزان آرماتوربندی آن بیش از ششصد تن بوده است. شرکت اوشن آکواریوم از با سابقه ترین و بزرگترین شرکت های جهان است که در زمینه طراحی، معماری، محاسبات فنی، ساخت و بهره برداری محل های نگهداری و نمایش حیوانات زنده شامل آکواریوم، باغ وحش، باغ خزندگان، پروژه های تلفیقی و غیره فعالیت می کند. این شرکت با تجربه ترین مهندسان، مشاوران و معماران متخصص را دارد و از ابتدا تا افتتاح و بهره برداری پروژه را در اختیار می گیرد. این شرکت کارنامه درخشانی در حیطه کاری خود دارد و از مهم ترین پروژه های اجرا شده توسط آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:
آکواریوم آنتالیا، بزرگ ترین تونل آکواریوم دنیا
آکواریوم مجتمع آکواوگا در شهر آنکارا، بزرگترین تونل آکواریوم در مراکز خرید دنیا
اوشن آکواریوم ساخت باغ وحش اسکی شهیر، با مساحت هشتاد هزار متر مربع، آکواریوم اسکی شهیر با مساحت دوهزار و پانصد متر مربع فضای سرپوشیده، تونل آکواریوم بمبئی در هند و تونل آکواریوم اربیل عراق را نیز در دست دارد. تصور بیشتر افراد از اصفهان شهری سرشار از آثار تاریخی است که تعدادی از شاهکارهای معماری ایران را به نمایش می گذارد. وجود این آکواریوم در اصفهان، چهره ای متفاوت را به آن بخشیده است و می تواند رنگ تازه ای به سفرتان به این شهر زیبا بدهد. پس این بار که راهی اصفهان شدید حتما به این جاذبه متفاوت نیز سر بزنید و از تجربه لمس اعماق اقیانوس لذت ببرید. البته با کرایه خانه مبله بصورت روزانه در اصفهان یا اجاره روزانه منزل در اصفهان که در نزدیکی این پارک هستند؛ در وقت خود هم بسیار صرفه جویی کنید.
خوشگذرانی در آکواریوم اصفهان
امکانات آکواریوم اصفهان

Related Posts