آشنایی با آکواریوم اصفهان | لمس اعماق اقیانوس ها

شاید تا همین چند وقت پیش آوردن دنیای زیر آب به روی زمین خیالی بیش نبود؛ اما حالا آکواریوم اصفهان در پارک ناژوان ورود به دنیایی متفاوت و هیجان نگیز را برایتان فراهم کرده است. در این دنیا می توانید شاهد آبزیان باشید و حرکات آنها را رصد کنید؛ بدون آنکه قطره ای آب لمس تان کند. در این دنیای چهار هزار متر مربعی وارد تونلی می شوید که در عمق هفت متری زمین قرار دارد و با آکواریوم های غول پیکر احاطه شده است.
آبزیان رنگارنگ به این سو و آن سو می روند و شما می توانید بدون نگرانی آنها را به نظاره بنشینید. از ماهی های کوچک رنگی گرفته تا کوسه های خطرناک و نادر؛ همه و همه پیش چشم شما قرار می گیرند و تجربه ای حیرت انگیز را به شما تقدیم می کنند. البته همه چیز به دیدن ماهی ها ختم نمی شود، فعالیت های هیجان انگیزتری نیز وجود دارند که ساعاتی فراموش نشدنی را برای تان به ارمغان می آورند.
آبزیان آکواریوم اصفهان | موجوداتی از اعماق اقیانوس ها
وقتی وارد این تونل آکواریومی می شوید آبزیان بسیاری پیش چشم شما قرار می گیرند. هفت هزار موجود زنده و بالغ بر سیصد تا چهارصد گونه از ماهی های پنج قاره جهان در این آکواریوم زندگی می کنند که حدود صد قطعه از آنها به عنوان خطرناکترین، نادرترین و عجیب ترین گونه از ماهیان شناخته می شوند. جالب است بدانید که شش نوع کوسه در تونل آکواریوم اصفهان زیست می کنند که بسیار جالب توجه هستند. در مقاله های آتی به میان جانداران این آکواریوم می رویم و با بعضی از شاخص ترین آنها آشنا می شویم. در این مجموعه که از لحاظ دسترسی و به امکانات رفاهی همچون هتل ارزان در اصفهان، مسافرخانه در اصفهان و مسافرخانه ارزان در اصفهان بسیار قوی است آبزیان مختلف، در سی و سه آکواریوم مختلف از پنج قاره جهان و در آب های شور و شیرین قرار دارند که در سه بخش و به صورت مجزا نگهداری می شوند.
فلت آکواریوم یا آکواریوم قاب دیواری
سیلندر آکواریوم یا آکواریوم استوانه ای
تاچ آکواریوم یا آکواریوم لمسی
این بخش ها تشکیل یک تونل را می دهند که در آن آکواریوم های دیگری یافت می شوند.
سیزده آکواریوم دیواری به طول چهار متر
ده آکواریوم کوچک شامل ماهی های خاص و گونه های نادر
سه سیلندر آکواریوم بزرگ با گنجایش سه هزار لیتر
دو آکواریوم تاچ پول یکی شامل ماهی کپور ژاپنی و دیگری ستاره های دریایی
یک آکواریوم با کانسپت آمازون برای نگهداری و نمایش ماهی های رودخانه های آمازون
آکواریوم های بزرگ ده متر

مسافران می توانند در نزدیکی این آکواریوم منزل برای اجاره روزانه در اصفهان پیدا کنند و یا یک خانه مبله برای کرایه روزانه را در اختیار بگیرند. 

تونل آکواریوم اصفهان
دنیای زیر آب در شهر اصفهان

Related Posts